Už paslaugas ir kokybę 30 metų

Socialinė atsakomybė


Stiprindami sutarimą ir komunikaciją socialinės atsakomybės srityje, į savo strateginius plėtros tikslus implantuodami socialinės atsakomybės sampratą ir ją įgyvendindami visoje kasdienėje įmonės veikloje bei valdymo ir inovacijų veikloje, ar galime sukurti tobulumą, kuris tikrai būtų priimtas ir gerbiamas visuomenės Organizacijos tikrai gali realizuoti darnią ekonominės ir socialinės aplinkos simbiozę ir koordinuotą plėtrą.

Tvarus vystymasis


Pagerinkite Jintongling Technologijų tyrimų ir plėtros sistema
Pagerinkite Jintongling
Technologijų tyrimų ir plėtros sistema
Kurdama ir tobulindama MTEP sistemą, JTL Technology Group suvienija technologijų MTEP tikslus ir strateginį koordinavimą.
Reklamuoti aukštąsias technologijas pramonės šakoms
Reklamuoti aukštąsias technologijas
pramonės
JTL Technology skatina aukštųjų technologijų industrializaciją vykdydama mokslinius ir technologinius projektus. Mūsų pagrindiniai produktai yra didelės didelio efektyvumo ir energiją taupančios orapūtės, kompresoriai, mažos didelio efektyvumo turbinos ir katilai ir kt. Taip pat esame kvalifikuoti projektuojant naujas energetines jėgaines ir teikti klientams vieno langelio paslaugas.
Atsinaujinantys istekliai
Atsinaujinantys istekliai
Atsinaujinančios energijos srityje mes daugiausia užsiimame visapusišku biomasės išteklių, tokių kaip šiaudai, miško atliekos, gyvulių mėšlas, kaimo buitinės atliekos ir nuotekos, dumblo apdorojimas ir kt., panaudojimu, nusausinant, džiovinant, briketuojant ir granuliuojant terpę. , dujinimas į katilus, garo turbinų arba vidaus degimo variklių galios generavimas, atliekų šilumos panaudojimas ir kt.

Tvarus vystymasis


bt
Teikti klientams energijos suvartojimo tikrinimo ir įvertinimo paslaugas, teikti sisteminius sprendimus
bt
Kalbant apie įrangos energijos taupymą, dažniausiai keičiama didelio efektyvumo įranga ir dalinis mažo efektyvumo įrangos optimizavimas.
bt
Turėti ORC turbinos technologiją, leidžiančią visapusiškai panaudoti vidutinės ir žemos temperatūros šilumos energiją
bt
Pateikite visą jūros vandens ledo gamybos sistemos rinkinį, kad sumažintumėte energijos ir gėlo vandens išteklius, sunaudojamus peršaldant